O nas

Firma Sapro System została założona w 2004 roku. Początkowo świadczyliśmy usługi metalizacji próżniowej oraz nadruku wodnego, a z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się wyłącznie w lakierowaniu natryskowym.

W ostatnich latach poczyniliśmy szereg inwestycji w urządzenia, które zapewniają nam konkurencyjność oraz dostosowują naszą produkcję do wysokich standardów obowiązujących w Unii Europejskiej. W 2017 roku zakończyliśmy dużą inwestycję, dzięki której uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcyjną.

Obecnie lakierujemy ponad 4 mln elementów rocznie. Detale lakierowane przez nas trafiają do czołowych producentów osprzętu elektrycznego, sprzętu AGD, branży medycznej oraz samochodowej.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i na bazie zdobytych doświadczeń w branży, staliśmy się firmą świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Kładziemy nacisk na profesjonalną i rzetelną współpracę. Skuteczność działania i najwyższe standardy indywidualnego podejścia do klienta gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Nasz dodatkowy atut to wdrożony w 2014 roku system zarządzania jakością ISO 9001:2015, który jest filarem działania całej naszej kadry pracowniczej.

DO GÓRY